1. díl - Přípravy na boje

22. prosince 2009 v 21:59 | Beri |  BS (Braess story)
Tak dílek..

Je mrazivý den měsíce prosince. Za normálních okolností by děti stavěly sněhuláky, sáňkovaly a bobovaly nebo se koulovaly. Jenže tohle nebude normální prosinec, na který si děti zvykly. Tohle bude prosinec pokrytý krví a jen boj ukáže, jestli to bude lidská nebo zvířecí.
Vesnice i města po celém světě jsou prázdná. Ulice jsou opuštěné. Nikdo tu neběhá, neřve, nikdo nečeká až mu na semaforu padne zelená. Nikdo si v ulicích nehraje. Je tu klid a ticho. Ticho. To ticho je požehnání pro uši těch, co slyší. Nás. My jsme zákon a zákon praví: "Silnější přežije." Tak jak se zachovají lidé ?! Zalezou do kouta ?!? A tím pádem nás strašně znudí, protože pak bude lehčí je vyvraždit ?! Nebo budou bojovat ?! A my si užijeme alespoň trochu srandy ?!
Na Wallhale postává několik Braeských vlků. Dva černí vlci, černotyrkysová vlčice a dvě bílé vlčice. Tahle skupinka na někoho čekala. Byla jsem to já, Danny, Koran, Bella a Mora. Danny netrpělivě přešlapoval na místě. Koran seděl a dělal, jakoby se nic nedělo. Bella mi stála po boku a Mora na druhé straně. Kdyby se něco stalo, byly jsme připravené.
Bylo mi zle. Ne že bych byla naštvaná nebo tak něco, ale už týden mě nějak bolelo břicho. Tušila jsem, co se asi děje, ale nechtěla jsem si to přiznat. Ne dokud bude boj za námi, pokud přežijeme. Ale mi musíme, protože, kdo by pak lidem ukázal Boží požehnání ?! Komplikace ?? Žádný válečník si před bojem nikdy nepřizná svojí možnou smrt. Ani kdyby to byl ten nejvyčerpanější. Všichni musíme bojovat. Někteří méně někteří více. Někteří to mají povinnost, někteří jako hru a někdo se tím živí. Každý k tomu máme nějaký postoj. Krátce jsem zavyla a všichni okolo mě odešli. Hlídky byli připraveni na svých místech. Sedla jsem si a koukala do dáli. Přemýšlela jsem, že bych zašla do chrámu a podepsala nějaké papíry, ale neměla jsem na to náladu. A který vůdce má rád papírování ?! Já rozhodně ne. Občas se mi i zdá, že mě ty papíry chtějí zabít, když je nepodepíšu ;). Uslyšela jsem za sebou kroky. Aniž bych se otočila, pozdravila jsem: "Ahojky Tallie.." A sledovala jsem Slunce nad obzorem. "Beri," oslovil mne "něco se děje. Poznám to, co ti je ??" Uznale jsem se na něj podívala. "Nic." dělala jsem nechápavou. "Vyklop to !!" naléhal. "Co by se mnou bylo ?!" odbila jsem ho. Strčil do mě a začal mě lechtat. "Dobrá !!" vykřikla jsem. Nevydržela jsem to. Tallius mě prostě dokonale znal. Byl to můj kamarád od doby, co se narodil. Posadil se vedle mě a sledoval mě. "Jsem… Argh !" odmlčila jsem se. "Jsem březí.." vydechla jsem téměř neslyšně. Ozvalo se jen obdivné hvízdnutí. "Takže z Dannyho bude tatínek.." zaradoval se Tallie. Přikývla jsem. "Vlk nebo Vlčice ??" chtěl vědět. "Oboje.. Přesně podle proroctví.." odpověděla jsem. Talie se usmál. "Mám z vás radost.." řekl, foukl na mě trochu čerstvého vzduchu a odešel. Nechal mě sledovat západ Slunce. Věděl moc dobře, že tyto chvilky jsem milovala a to zvlášť, když jsem je mohla trávit sama nebo s Dannym. Jenže Danny tu nebyl. Přihlásil se spolu s Sisi, Fallem a Aronsem na výzvědy. Lehla jsem si a pomalu usínala. Když Slunce zapadalo, byla jsem vždy unavená. Přemýšlela jsem, jak dopadneme. Až jsem usnula..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sumun | Web | 22. prosince 2009 v 22:06 | Reagovat

moc pekne.. koukam na tvoje menu a tam mas animacky z wolfs rain.. tos videla? :)

2 Beri | 23. prosince 2009 v 14:16 | Reagovat

Jistě ;)

3 Long | Web | 23. prosince 2009 v 15:47 | Reagovat

Všimla sjem si pár pravopisných chybek, ale jinak celkem dobré.. Vždycky žasnu, kde bereš všechny ty postavy :D

4 Beri | 23. prosince 2009 v 22:19 | Reagovat

Když oni tam pstě příjdou xDDD

5 Sephitan | 24. prosince 2009 v 12:29 | Reagovat

Pěkně upravený Blog.. působí tak energicky.. a kladně..:)

6 Beri | 26. prosince 2009 v 15:37 | Reagovat

[5]: Děkuji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama