Červenec 2009

Mám se vrátit ??

27. července 2009 v 19:45 | Beri |  Upozornění
Ahojky, moji milovaní lidičky !! Potřebuji poradit.. Hlásněte pls v anketě.. Slíbila jsem to Lůce, ale nejsem si jistá.. Když se ale vrátím, možná to dotáhnu na hobbyky.. Napište i pls komentář, co si myslíte..

Naprostá hnusárna, jen se mrkněte..

21. července 2009 v 14:42 | Beri
Pod perexem..

Proč ?!?

19. července 2009 v 21:05 | Beri |  Můj nářek..
Ahoj, tak jsem se vrátila.. Tady máte na uvítanou, ale nečekejte od toho nic radostného..

Blue moon_info

6. července 2009 v 21:06 | Beri |  _Ságy Vlčích měsíců_
Tak tu máte informace o první ze smeček. Za spoustu obrázků vděčím Belle, tak ti moc děkuji, Bell. Věk je napsaný ve vlčích letech, samozřejmě.

>Prolog<

6. července 2009 v 16:33 | Beri |  _Ságy Vlčích měsíců_
Nad Dírleanií se rozednívá. Její obyvatelé ještě většinou spí. Je brzy ráno, kolem šesté hodiny ranní. Na středně velkém útesu u Strážní věže hlavního města stojí sedm vlčích siluet. Na první pohled nic zvláštního, ale na ten druhý, to byli zvláštní vlci, kteří vzbuzovali respekt. Až na jednoho, tedy jednu, byla to celkem mladá vlčice s křídly. Plnila funkci Posla Legend. Ano, Legendy tak je nazýváno zbylých šest vlků. V čele stojí největší vlk, tmavě modrý a kouká dolů pod útes. Tam je seřazeno několik vlků. "Tak začni už, Tyro." řekl unuděně červený z Legend, který jasně symbolizoval Oheň. "Nechej toho, Fire, nevidíš, že hledá slova." pronesl Gordon, ten černošedožlutohnědý. "Jo, anebo prostě jen ještě nezjistil, že to začalo." zasmála se hnědošedá a jediná vlčice z Legend, jménem Kali. Bílý vlk, kterému zářily žlutě oči, se přidal a začal se smát také. "Dobře děcka, tak začněme, nejsme tu proto, abychom se kočkovali." pronesl na ostatní vlky na pohled ten nejstarší. "Ale Jericho, my se nekočkujeme, my se jen tak vlkujeme." usmál se na něj Gordon. Jericho jen odevzdaně zavrtěl hlavou. Najednou ale jejich vůdce, Tyro, zavrčel a všichni se dali do pozoru. "Mí drazí přátelé, jsem rád, že jste poslechli volání Měsíců." začal Tyro hovořit k vlkům shromážděným pod útesem. "Sešli jste se tu, aby jste dostali druhou šanci. Je jen na vás kterou smečku si vyberete. Jsou to: Silver moon, Red moon a Blue moon. Tak se seřaďte." řekl a ukázal, kde je která smečka. Vlci se opravdu seskupili do tří smeček. "Přejeme vám hodně štěstí, možná se ještě uvidíme. Ale hlavně nezapomeňte, že Legendy stále žijí." pravil Jericho. Posel Legend, vlčice Zotiru, vlétla a naváděla je do jejich území. Šli společně, ale jak se dostali na své území rozdělili se.
Takhle začíná naše dobrodružství, uplynulo už více než 150 let, ale smečky stále jsou. Sice už většina původních obyvatel zemřela, ale počet je stále stejný. Každá smečka má svůj les a jen málo z něho vylézá. Proč také, když je ostrov plný lidí a elfů. A Vlků už je tak málo…

Smečky_info

6. července 2009 v 16:32 | Beri |  _Ságy Vlčích měsíců_
Silver moon (Stříbrný měsíc)
Počet členů: 8
Z toho dospělé samice: 3
Z toho dospělí samci: 3
Z toho vlčat: 2 (zatím)
Vůdce smečky: vlčice Airy
Cíl: Silver moon si nejvíce přejí najít Legendy a vrátit se "domů". Ale někdo tvrdí, že Legendy jsou mrtvé a že "domov" je zničený. Ale Silver moon tomu odmítá věřit, chtějí najít Legendy a "domov" za každou cenu!! Ale Dírleanie je tak veliká.. Podaří se jim to ??
Členi: Airy, Amber, Lex, Treela, Trin, Riddick, Therios a Tsuke. (zatím)
Postoj vůči lidem: "Ach, takoví ti, nudní tvorové." - Nezajímají se o lidi.
Prostředí: Les na západě ostrova (tzv, "Západní les"), daleko od hlavního města, blízko k řece Lenee. U moře.

Blue moon (Modrý měsíc)
Počet členů: 8
Z toho dospělé samice: 3
Z toho dospělí samci: 5
Z toho vlčat: 0
Vůdce smečky: Beri
Cíl: Blue moon je smečka, která ví, že Legendy stále žijí, protože jako jediní znají jednu Legendu. Legend Gordona ! Znají i přibližnou cestu "domů". Ale jejich úkol od Legend je jasný: "Přivést přeživší vlky domů na Arman. Pomoci jim, jak budou potřebovat." Ale cesta na Arman nebude lehká, tvrdí se, že ji střeží něco příšerného…
Členi: Arthan, Aurora, Beri, Cellen, Farien, Fenir, Moon a Urien
Postoj vůči lidem: Neutrální.
Prostředí: Les na mírném jihovýchodě (tzv. "Východní les"). U moře. Pár kilometrů od řeky Tigi.

Red moon (Rudý měsíc)
Počet členů: 8 (zatím)
Z toho dospělé samice: 2
Z toho dospělí samci: 6
Z toho vlčat: 0
Vůdce smečky: Danny
Cíl: Zabít tu "zpropadenou" Královnou Siriyu i s těmi jejími "hnusnými" Aristokraty, co jí tak věrně uctívají. Ale bude to spletitá cesta..
Členi: Danny, Darny, Dolor, Maur, Melody, Tork, Shadow a Shiro. (zatím)
Postoj vůči lidem: Záporný, silně záporný.
Prostředí: Les na jihu (tzv. "Jižní les"), u moře, málo vzdálený od hlavního města.

Info o SVm

5. července 2009 v 13:28 | Beri |  _Ságy Vlčích měsíců_
Příběh se bude odehrávat ve 2 (možná 3 nebo 4) smečkách (podle postav).. Každá smečka má svůj jasný cíl, např. Najít domov, svrhnout nadvládu lidských Aristokratů, kteří zastávají svou královnu, atd. Místa příběhu bude ostrov Dírleanie.

Chtěli byste do mé povídky ??

1. července 2009 v 17:49 | Beri |  Upozornění
Nějek mě chytá můza na novou obsáhlou povídku z vlčí perspektivy. Bylo by to něco jako Wolf's rain, ale jinak.. Víc "vlčí".. Kdo by chtěl, může mi poslat na mail (Barmich@seznam.cz) obrázky postavy, za kterou by hrál (Vlk s podobou člověka) a mohli bysme se dopmluvit i na charakteru atd..