MagiOs - 6. část - Hledání Boha

16. ledna 2008 v 17:35 | Beri |  Magická Osmička
A další díl... Už sedmej...

"Jo a je trošku zlejší, tak pozor jo !!" upozorním ostatní. "Skupina číslo jedna může vyrazit" pronesla jsem. Danny, Carol a Lucka se rozeběhli na sever. "Skupina dvě" zavolám. Honza, Mates a Radim se rozeběhnou na jihovýchod. "Tak a teď my" kouknu na Jirku a Deni. Mlčky jsme vytvořili formaci. Pak jsme vyrazili na východ. Běželi jsme dlouho a rozhlíželi se kolem.
Zastavili jsme až na konci lesa. "Třeba ho našli ostatní" dodá povzbudivě Jirka.
Lehnu si a začnu přemýšlet. Jirka si stoupne někam za mě a rozhlíží se. Deni si sedla před husté křoví. A pak se stalo něco, co nikdo nečekal. Z hustého křoví před Deni vyskočil vlk.
Skočila jsem před něj, ale už nedokázal zastavit. "Auuu" zanaříkala jsem, když se vlkovi drápy zabořily do mého těla. "Jsi v pohodě ??" ozve se Deni za mnou. "Jo" odpovím.
Stále však sleduji vlka, který mě napadl. On koukal do země a měl zavřené oči.
Pak náhle pozvedl hlavu a otevřel oči. Měl je krvavě červené. Deni se ho lekla.
"Dík za přivítání Gressi" pozdravím ho. "Není zač" řekne svým hrozivým božským hlasem.
Zamračí se a koukne se na Jirku. Přijde k němu a řekne "Šéhai náš milý nebojovník" pronese s klidem. Jirka se přikrčí a vycedí zuby. Ale já na něj zavrčím a zakývám hlavou. Jirka si sedne a ignoruje cizího boha. Pak se vrátí ke mně. "Je to už dlouho Gressi, co kdybys nám odpustil, tak jako jsem odpustila já tobě" řekla jsem s láskou. Mlčel. Sebrala jsem zbytek sil a s kulhavým krokem jsem se vydala k němu. Chtěla jsem se ho dotknout čumákem, ale uhnul s hlavou. Olízla jsem mu krk. Koukl se na mě a přišel blíž. Dal mi vlčí pusu a vše se zdálo být v pořádku. Ale něco nás obklíčilo. Jejich velitel k nám přišel. "Co tady děláte ??" zeptal se příkře. "Hledali jsme tu Gresse" odpovím jim. "Tohle je naše území !!" zařval na nás.
"Ale Neji…" snažila jsem mu to vysvětlit, ale přerušil mě. "Ne!!" řekl, ale zarazil se, neboť spatřil Gresse. Vylekal se a raději vzal nohy na ramena. Zavyli jsme a ostatní nás za chvíli našli. Doprovodili jsme Gresse do Braeské říše. Všichni kromě mě a Dannyho byli okouzleni. Gress mě pochválil za to, jak jsem to tu proměnila. Když jsme ji opouštěli, tak se s námi loučila Mora. Dorazili jsme do Řehlovic a rozloučili jsme se s Matesem, Radimem, Honzou, Luckou a Carol. Ti se rozeběhli do Ústí. Já, Deni a Jirka jsme se rozloučili s Dannym a on zamířil domů na náves. Já a Jirka jsme doprovodili Deni k ní a rozloučili se. Pak jsme seběhli k paneláku. Taky jsme se rozloučili a já odešla do našeho bytu.
Co se stane další den ??
Zůstane Gress tam kde je ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella | Web | 16. ledna 2008 v 20:23 | Reagovat

Je to trošku zmatené, moc se neorijentuju.. ale moc hezký x)

2 Kiba | 24. září 2010 v 19:01 | Reagovat

Stačilo alespoň vysvětlit kdo je Neji a Mora a jak vypadá ta vlčí říše...
Je to strašně zbrklé a jak Gress tobě hned odpustil..to je divný..
Ale snad bude další kapitola trošku lepší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama