MagiOs - 5. část - Domluva

16. ledna 2008 v 0:02 | Beri |  Magická Osmička
A teď tu máme MagiOs - 6. díl - Domluva

"Co potřebuješ ??" zeptám se ho vlídně. "Nedělej ze sebe andílka" řekl naštvaně. Vztal a pokračoval "Slyšel jsem, jak jsi mluvila s Denisou". Nechápavě jsem se na něj koukla. "Hele už toho mám dost, buď mi řekneš, co se to se mnou děje, nebo ti něco provedu !!" skoro zařval. "Jsi Braeský vlk a jestli chceš vědět víc, musíš jít se mnou" odpovím mu slušně. Neochotně přikývl. Podal mi ruku a vytáhl mě na nohy. Já se rozeběhla a Jirka mě následoval. Dorazili jsme do Pískovny s pětiminutovým zpožděním. Ostatní už čekali. "Ahoj" pozdravím všechny. "Ahoj Beri" řeknou jednohlasně. "Kdo je to ??" zeptá se Honza. "Seznamte se s Jirkou…" odmlčím se "je taky Braeský vlk". Ostatní přikývnou a dál čekají, co se bude dít.
"Takže teď se musíte naučit měnit se na vlka" pronesla jsem. "Stačí jen myslet na to, jak by jste jako vlk vypadali" řeknu. Všichni si to nechali v hlavě proležet. Vybavili si svůj obraz vlka. A pak se hromadně proměnili. Divili se, ale zároveň se nekonečně radovali. Všichni měli svou podobu a dováděli, skákali no prostě se radovali. "Pšššt" pronesla jsem najednou. Všichni se naráz uklidnili a sedli si. A pozorovali mě. "Takže první úkol máme za sebou.." začala jsem "druhý už bude o něco těžší !!". Všichni rázem přestali skoro i dýchat. "Musíme najít jednoho…." odmlčím se "Boha". Ostatní jen nevěřícně vykulili oči. "Cože ??" zeptal se mě Jirka. "Jo a Jirko tvé druhé jméno je Šéhai" odpovím. "A slyšely jste dobře.. Ano boha.." začnu "a ne jen tak ledajaký, ale vlčí". Ostatní jen nevěřícně přihlížejí, co řeknu dál. "Já toho boha moc dobře znám. Protože v mám minulém životě jsem s ním žila a měla s ním děti.." nadechla jsem se "které stále žijí". Ostatní nechápavě přihlíželi. "Víte my vlci se totiž můžeme narodit vícekrát, ale to je teď něco jiného" odtuším. "Ale jak budeme hledat ??" zeptal se Mates. "Sestavíme skupiny a budeme hledat přes den i přes noc" zavelím.
Zase vykulí oči, ale raději se na nic neptají. "Nebojte na noční hlídky se musíte přihlásit" malinko se pousměji. Ostatní si hlasitě oddychnou. "Ale jak budeme hledat ??" zeptá se Jirka (Šéhai). "Dobrá otázka" přiznám "vlčí bůh má vždy tři nebo více barev". Změním se na vlka a Danny si lehne. On totiž tohle už ví. "A jmenuje se Gress" pronesu smutně. Při zmínce tohoto jména, z nepochopitelných důvodů přeběhl Lůce a Carol mráz po zádech. "Takže skupina číslo jedna" prohlédnu si všechny "Danny, Carol a Lucka". Lucka, Carol a Danny jdou k sobě a na stranu. "Skupina číslo dvě je Radim, Mates a Honza" oznámím. "A já, Deni a Jirka tvoříme skupinu tři" řeknu. "Nějaké dotazy ??" zeptám se. Všichni zavrtí hlavou. "Takže sraz je v sedm tady. Kdyby něco tak vyjte !!" pronesu.
Najdeme vlčího boha Gresse ??
Nestane se nic ??
Dorazí všichni v sedm zpět do Pískovny ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama